Výstavní úspěchy našeho odchovu - vrh A

14.07.2018

V sobotu 14.07.2018 jsme se zúčastnili se štěňátky jejich první výstavy - ČESKÁ NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ V MLADÉ BOLESLAVI INTERDOG BOHEMIA ! Zástupci naší CHS ve třídě štěňat byli fenka Arehanah Angel (VN1) a Af Brí Angel (VN2) a za pejsky Aralim Angel (VN2) a Auel Angel (VN).

Všichni Štěňátka měli od rozhodčí pí.Hrabáková krásné posudky : kostra i ostatní proporce odpovídají věku štěněte, výborná hlava, korektní ucho, výborný hřbet, tmavé oko, všichni tmavá nosní houba, výborný pohyb a povaha! Jsem moc pyšná! Opravdu se rodičům povedli:) Pár fotografií ve Fotogalerii vrhu A :)

Moc děkuji majitelům za úžasnou péči o naše andílky! Všichni byli mooooc šikovní a skvěle připravení a já doufám, že se ještě sejdeme na další výstavě :) třeba už i s chybějící Anahita Angel a Aymelek Angel :)

V sobotu 08.09.2018 jsme se zúčastnili s Nikitou z Čekyňského dvora a jejími štěňátka Af Brí Angel a Aralim Angel Krajské výstavy všech plemen psů v Liberci. 35. PODJEŠTĚDSKÁ VÝSTAVA PSŮ

Aralim Angel - pes stáří 6 měsíců, třída: dorost, rozhodčí : Vanža Sergej (SK) , Posudek: Korektní skus, plnochrupý, výborná kostra, pěkná hlava, korektní horní linie , výborní zaúhlení, výborný pohyb na jeho věk - VN 1, Vítěz třídy !!
Majitel : Hana Luštinová , chovatel + handler : Šárka Lejdarová

Af Brí Angel - fena stáří 6 měsíců, třída: dorost, rozhodčí: Vanža Sergej (SK), Posudek: korektní zuby a skus, korektní kostra i formát, výborná hlava, korektní horní linie, dobře zaúhlená vpředu, trochu strmější vzadu, potřebuje trénink :) chtěla si v kruhu hrát :) ale to dopilujeme - VN 2
Majitel: Jan Sedlák , chovatel + handler: Šárka Lejdarová