Výstavní úspěchy našeho odchovu - vrh A

14.07.2018

V sobotu 14.07.2018 jsme se zúčastnili se štěňátky jejich první výstavy - ČESKÁ NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ V MLADÉ BOLESLAVI INTERDOG BOHEMIA ! Zástupci naší CHS ve třídě štěňat byli fenka Arehanah Angel (VN1) a Af Brí Angel (VN2) a za pejsky Aralim Angel (VN2) a Auel Angel (VN).

Všichni Štěňátka měli od rozhodčí pí.Hrabáková krásné posudky : kostra i ostatní proporce odpovídají věku štěněte, výborná hlava, korektní ucho, výborný hřbet, tmavé oko, všichni tmavá nosní houba, výborný pohyb a povaha! Jsem moc pyšná! Opravdu se rodičům povedli:) Pár fotografií ve Fotogalerii vrhu A :)

Moc děkuji majitelům za úžasnou péči o naše andílky! Všichni byli mooooc šikovní a skvěle připravení a já doufám, že se ještě sejdeme na další výstavě :) třeba už i s chybějící Anahita Angel a Aymelek Angel :)

K vizuálnímu členění textu slouží obrázkové sekce

Kromě nadpisů vám s členěním textu na správných místech pomohou i obrázkové sekce. Jednotlivé odstavce vašeho článku oddělte obrázky, které vhodně doplní obsah.

Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos.